Goody Foody firma vyrábí vegetariánské alternativy masa. Veganské alternativy dělá taky, ale s dostupností na našem trhu už je to horší.

V Brně jsem objevil ve zdravé výživě Goody Foody Steak, tak jsem se jej rozhodl vyzkoušet s houbovou omáčkou a šťouchanými bramborami :)

Od stejné firmy už jsem měl Kuřecí řízky a i když nebyly špatné, nějak nemám chuť si je pravidelně kupovat.

Což nemůžu říct o „steaku“, protože mi tenhle produkt moc chutnal. Samozřejmě, že to nechutná jako steak, ale „maso“ je dobře kořeněné, není přesolené a chutná opravdu vzdáleně jako hovězí.

Beru tenhle produkt jako zpestření jídelníčku a nemám žádný problém jednou za čas si ho dát. Pokud na něj natrefíte, určitě ho vyzkoušejte.

Doporučuji :).

Goody Foody company is making vegetarian meat alternatives. They make vegan alternatives also, but there there is worse availability on our market.

In Brno healthy store i discovered Goody Foody Steak, so i decided to try it with mushroom sauce and mashed potatoes :).

I tried Chicken strips by same brand and even if they were not bad, somehow i dont have need to buy them on regular basis.

I cannot say the same for „steak“, because i like this product very much. Of course it doesnt taste the same as steak, but „meat“ is seasoned well, its not oversalted and it tasted a bit as real beef.

I take this product as variegation of my daily menu and have no problem to have it once at the time. If you run into it, definitely try it.

I recommend it :)

Video z ochutnávky / Taste test video:

 

IMG_4866

IMG_4891edit

Facebook Comments

Leave a Reply


Recent posts

Vegan Sweet Bar –...

Posted on Dub - 25 - 2018

0 Comment

Co jsem dnes jedl...

Posted on Dub - 23 - 2018

0 Comment

Alexýr – nové rostlinné...

Posted on Dub - 20 - 2018

0 Comment

Co jsem dnes jedl...

Posted on Dub - 19 - 2018

0 Comment